Balanční obláčky KT0012 Weplay:

Balanční obláčky KT0012 rozvíjí rovnováhu, koordinaci pohybu, obratnost, postřeh, koncetraci, hmatové vnímání, sebevědomí a rozhodnost. Balanční podložky mají jednu stranu tvrdou a druhou stranu měkkou. Jsou tedy mírně nestabilní a umožňují procvičování dynamické rovnováhy. Měkká strana balančních obláčků má protiskluzový povrch a dva vzory - tečky a proužky - pro stimulaci plosky nohy nebo rozvoj hmatového vnímání. Obláčky jsou opatřeny jehlovým ventilkem k regulaci tlaku vzduchu. Balanční podložky obláčky lze kombinovat s Nášlapnou dráhou KT0009 a Říčními kameny KT0008. Záleží pouze na Vás jakou si vytvoříte sestavu pro koordinační cvičení či pro různé didaktické hry.

Balení obsahuje:  2x Zelený obláček (tečky) a 2x Modrý obláček (proužky) v tašce do ruky

Váha:  3,1 kg

Věk:  3+

Materiál:  PP + TPR

Maximální zatížení:  80 kg

Rozměry:  23,7 x 31,5 x 4,5 cm

Země původu:  Tchaj-wan

Firma Weplay dbá nejen na 100% kvalitu, ale také na komplexní vzdělávání dětí. Jejich výrobky přispívají k celkovému rozvoji dítěte od vizuálního, sluchového a hmatového vnímání až po rozvoj motoriky, rovnováhy, koordinace, jemné motoriky a kreativní hry. Všechny výrobky firmy Weplay mají originální design a pomáhají dětem růst šťastně a zdravě. Všechny výrobky značky Weplay mají CE.


Balanční obláčky - možnosti využití v praxi: https://www.youtube.com/watch?v=iqeZtBnyrrM

Další fotografie

Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  () Balanční obláčky KT0012 Weplay:  ()